مقالات

عروسک بافتنی

عروسک بافتنی

آمیگورومی (Amigurumi) یا همان عروسک بافتنی، نوعی از هزاران مدل عروسک های مختلف می باشند. این محصولات با استفاده از الیاف به وسیله ماشین یا دست بافته می شوند. و اولین کشور تولید کننده آن ژاپن بوده است. در بین مدل های دستساز و بافتنی، نمونه های دست ساز که با استفاده از میل بافتنی و یا قلاب تولید می شوند، از با قدمت ترین انواع عروسک هستند. به همین دلیل از ارزش بالاتری نسبت به نمونه های آماده و ماشینی برخوردار می باشند.

عروسک های بافتنی دست ساز با عشق، علاقه و حس خوب سازنده آن آماده می شوند. طرح های آن معمولا برگرفته از تخیلات کودکان است. از این رو کودکان علاقه بیشتری نسبت به این محصولان نشان می دهند. در واقع فرقی ندارد، کودک شما پسر باشد و یا دختر! آن ها می توانند ارتباط راحت و بهتری با این مدل از اسباب بازی ها برقرار نماید.

اگر شما جزو افراد علاقه مند به این دست ساز های هنری و با ارزش هستید، با ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر با انواع این اسباب بازی های کودک پسند آشنا شوید.

بیشتر بدانید: فواید بازی با عروسک های دست ساز

عروسک بافتنی

عروسک های بافتنی، همراه کودکان شما

به طور کلی عروسک ها یکی از آن اسباب بازی هایی هستند، که اکثر کودکان با آن ها حس همزاد پنداری دارند. در واقع بیشتر بچه ها در کودکی این موجودات را زنده و دوست خود می دانند. صبح خود را با عروسک های خود شروع می نمایند و معمولا در کل مراحل روز، آن ها را همراه خود دارند. حتی بسیاری از کودکان عروسک های خود را مانند فرزندشان نگهداری می نمایند. حال تصور کنید یک عروسک بافتنی دست ساز که برگرفته از تخیلات و ذهنیت فرزند شما باشد، چقدر می تواند در خلوت او تاثیر گذارتر باشد.

بیشتر بدانید
آموزش ساخت عروسک دست ساز و فواید آن

در واقع شاید فکر کنید که این موجودات بافتنی که برگرفته از ذهن هستند، تنها یک جسم بی جان برای وقت گذرانی بچه ها است. اما این یک باور غلط است! کودکان با عروسک های خود به دنیایی سفر می نمایند که طبق خواسته و علاقه خود ساخته اند. پس چه بهتر که شخصیت های این دنیا نیز برگرفته از خلاقیت های ذهنی او باشد.

عروسک بافتنی ویژگی‌های منحصر به‌ فردی دارد، که چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان، جذاب است. در واقع اشکال فانتزی و تخیلی آن ها، موجب محبوبیت بیشتر این عروسک ها نسبت به دیگر انواع آن شده است.

عروسک دست ساز

ویژگی های منحصر به اسباب بازی های بافتنی

شاید از خودتان بپرسید که خرید عروسک های دست ساز بافتنی چه ارزشی دارد؛ وقتی هزاران مدل از عروسک های رنگارنگ ماشینی با جنس های مختلف وجود دارد. پاسخ شما در این بخش نهفته است.

  • عروسک های دست ساز مطابق با تخیلات و ذهنیت کودک بافته می شوند. پس کودک ارتباط بیشتری با آن برقرار می نمایند.
  • این اسباب بازی ها ازالیاف طبیعی هستند. و بازی با آن ها هیچ خطری برای هیچ سنی از کودکان ندارد.
  • این دست ساز ها حس خوب، عشق، هنر و علاقه سازنده ان را به همراه دارد. و به طبع تمام این حس های فوق العاده هنگام بازی به فرزند شما منتقل می شود.
  • عروسک های دست ساز قابل شست و شو می باشند. پس به کودکان خود اجازه دهید تا بدون محدودیت با آن بازی کنند.
  • مدل های مختلف این عروسک ها برای همه‌ی افراد با هر جنسیت و سنی مناسب است. آن‌قدر تنوع دارند، که هر فرد می‌تواند عروسک دلخواهش را پیدا کند.
  • انواع عروسک های دست ساز تنها محدود به اشکال انسانی نیست. و می تواند بر اساس نیاز کودک شما به شکل حیوان، اشیا، انسان و دیگ نمونه های این چنینی باشد.
بیشتر بدانید
خرید و ساخت انواع عروسک دکوری دست ساز

عروسک بافتنی

خرید عروسک بافتنی

حال که با این محصلات ارزشمند و مناسب برای کودکان بیشتر آشنا شدید، پس می دانید که وجود آن در هر خانه ای الزامی است. یادتان باشد که کوکان هنگام بازی با اسباب بازی هایشان باید حس خوبی از آن ها دریافت نمایند. پس اگر به‌دنبال خرید عروسک دست ساز و به‌ویژه خرید اینترنتی آن می باشید، روی محصولات دست ساز دهکده بازیامی حساب کنید.

انواع عروسک بافتنی دختر، پسر، حیوانات و شخصیت های خیالی در وب سایت این مجموعه قابل‌سفارش هستند. و شما با خرید یک عروسک دست ساز که حاصل هنر و عشق است، حس خوب را به فرزندان خود هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *